Підтримка

Приєднання SSVA-PU/SSVA-PU-3 до інвертора SSVA‑160‑2/SSVA-270

Для встановлення інтерфейсного рознімного з`єднання* з проводами задля приєднання подавального механізму до інвертора Вам знадобляться:

1. Викрутка PH2, бічна викрутка PH2, молоток, зубило
2. Заклепки 3,2 × 10 — 2 шт., пристрій для клепання заклепок
3. Ріжковий ключ №7

* після приєднання до схеми, дозволяє подавальному пристрою управляти зварювальним інвертором

 

Покрокова інструкція з приєднання SSVA‑PU/SSVA‑PU‑3 до інвертора SSVA‑160‑2/SSVA‑270:

!!! УВАГА !!! Переконайтеся, що Ваше інверторне джерело зварювального струму SSVA‑160‑2/SSVA‑270 від’єднане від мережі живлення.

1. Зніміть верхню кришку апарата, відкрутивши гвинти по периметру кришки з обох боків.

mainviewopened
2. За допомогою молотка й зубила (викрутки) вибийте заглушку отвору, призначеного для встановлення інтерфейсного рознімного з`єднання з проводами и розташованого на задній стінці корпусу апарата.

backviewwopu
3. Візьміть інтерфейсне рознімне з`єднання з проводами, що постачається в комплекті з Вашим SSVA‑PU/SSVA‑PU‑3.

pucablemainview
4. Протягніть проводи в отвір, призначений для встановлення інтерфейсного рознімного з`єднання для приєднання подавального механізму до інвертора и розташований на задній стінці корпусу апарата.

backviewwpu

5. Встановіть інтерфейсне рознімне з`єднання з проводами для приєднання подавального механізму й закріпіть його за допомогою двох заклепок 3,2 × 10.

backviewwpumount

 

Для моделі SSVA‑270 це буде мати вигляд:

270_back_panel_resize

6. Два проводи з клемами під гвинт простягніть по низу корпусу з боку 1.

mainviewside1

7. Короткий провід приєднайте до нижнього болта, користуючись ключом №7, а довгий — до верхнього, користуючись бічною викруткою.

zoomviewside1

 

Для моделі SSVA‑270 це буде мати вигляд:

270_screws

8. На кінці третього проводу змонтована частина з’єднувача. З боку 2 (з боку системи охолодження) плати приєднайте цю рухому частину з’єднувача до її відповідної частини, яка змонтована на платі, як показано на фото:

mainviewside2zoomviewside2

 

Для моделі SSVA‑270 це буде мати вигляд:

270_plugin

!!! Увага !!! В моделі SSVA‑270 на платі змонтована відповідна частина з’єднувача з ДВОМА контактами, тому важливо встановити рухому частину з’єднувача до її відповідної частини на платі так, як показано на фото:

270_plugin_zoom

Частина з’єднувача, у якій зроблена «перекладка» з проводу, НЕ приєднується до плати.

9. Накладіть верхню кришку апарата і прикрутіть гвинтами з обох сторін по периметру.

10. Приєднайте кабель керування SSVA‑PU/SSVA‑PU-3 до встановленого центрального гнізда рознімного з’єднання, а силовий кабель — до відповідного гнізда рознімного з’єднання інвертора (обравши потрібну вам полярність). Кабель із затискачем «маса» також приєднайте до відповідного гнізда з’єднувача інвертора.

11. Приєднайте Ваш інвертор до мережі живлення. Увімкніть інвертор. На інверторі встановіть режим «U» та потрібні Вам «жорсткість» і напругу. На подавальному пристрої SSVA‑PU/SSVA‑PU‑3 — швидкість подавання дроту.

 

Більш детальну інформацію щодо роботи в режимі MIG/MAG можна знайти в інструкції з експлуатування до моделей SSVA‑180‑P/SSVA-270‑P.