Про компанію

Про нас

«…авторської розробки Кравченка Р.М. за активної участі Виноградського В.Г., а також усього колективу…»

Зварювальні інвертори SSVA з'явилися на українському ринку завдяки впровадженню й постановці на виробництво на фірмі «MAXIMA PLUS» авторської розробки Кравченка Р.М. за активної участі Виноградського В.Г., а також усього колективу.

За нашими плечима багаторічний досвід розробляння складного відеогрального обладнання та пов'язаного з ним програмного забезпечення. Накопичений інтелектуальний потенціал був спрямований на створення зварювальних інверторів, здатних відвоювати нішу надійного професійного інструменту в дорогого імпортного обладнання.

Розуміння реалій вітчизняного ринку зварювальних робіт вимагало створення продукту, який задовольняє таким вимогам:

Наші переваги

«...лінійка моделей багатофункціонального, надійного обладнання, яке отримало заслужену повагу як в Україні, так і за кордоном...»
 1. Універсальність

  Можливість користування як джерелом струму для ручного дугового зварювання, дугового зварювання в захисних газах з механізованим подаванням зварювального дроту і зварювання неплавким вольфрамовим електродом у середовищі аргону

 2. Настройка параметрів

  Можливість забезпечити настроювання параметрів апарата для оптимальної роботи всіма типами електродів у широкому діапазоні завдань: від делікатного зварювання металу 0,3 мм до глибокого проплавляння (провару) необроблених поверхонь у важкодоступних місцях

 3. Якість

  Забезпечення якісної роботи у разі приєднання до електромережі зі зниженою напругою та зі стрибкоподібними змінами напруги

 4. Надійність

  Надійний металевий корпус, здатний протистояти варварському поводженню з робочим інструментом найманого персоналу. Підвищені надійність і витривалість дозволяють надавати тривалу гарантію на роботу обладнання

 5. Гарантія

  У випадку виходу обладнання з ладу ― повернення «до ладу» у найкоротший строк

 6. Ціна

  Лояльна цінова політика післягарантійного обслуговування

 7. Оновлення ПЗ пристроїв

  Надання користувачу можливості постійного вдосконалення свого апарата через оновлення версій програмного забезпечення

Ми вважаємо, що впоралися з цими завданнями. Результат – лінійка моделей багатофункціонального, надійного обладнання, яке отримало заслужену повагу як в Україні, так і за її межами.

Продукція

«...лінійка нашої продукції представлена багатофункціональними інверторними джерелами зварювального струму...»

Зараз лінійка нашої продукції представлена багатофункціональними інверторними джерелами зварювального струму SSVA-mini «Самурай», SSVA-160-2, SSVA-270, які надають можливість зварювання в режимах MMA й TIG, а також у режимі MIG/MAG за умови користування в поєднанні з пристроями подавання зварювального дроту SSVA-PU і SSVA-PU-3, та SSVA-mini-140 для зварювання в режимі MMA.

Хочемо привернути Вашу увагу до SSVA-180-P, SSVA-270-P — багатофункціональних інверторних джерел зварювального струму, які надають можливість зварювання в режимах MIG/MAG, MMA й TIG в одному корпусі, а також багатофункціонального інверторного джерела зварювального струму SSVA-mini-P «Самурай».