Підтримка

Приєднання SSVA-PU-3 до інвертора SSVA‑mini «Самурай» (до 2014 р. випуску)

Для встановлення інтерфейсного рознімного з`єднання* з проводами задля приєднання подавального механізму до інвертора Вам знадобляться:

1. Дриль, свердло Ø 3,0 мм для металу, паяльник, припій, гострогубці бокові, викрутка PH2
2. Заклепки 3,2 × 10 — 2 шт., пристрій для клепання заклепок

* після включення до схеми дозволяє подавальному пристрою управляти зварювальним інвертором

 

Покрокова інструкція з приєднання SSVA-PU-3 до інвертора SSVA-mini «Самурай»:

!!! УВАГА !!! Переконайтеся, що Ваше інверторне джерело зварювального струму SSVA-mini «Самурай» від’єднане від мережі живлення.

1. Зніміть верхню кришку апарата, відкрутивши по 4 шурупи по периметру кришки з обох боків:

sideview_arrows

2. За допомогою дриля висвердлите дві заклепки, які утримують заглушку отвору, призначеного для встановлення інтерфейсного рознімного з`єднання з проводами и розташованого на задній стінці корпусу апарата.

3. Візьміть інтерфейсне рознімне з`єднання з проводами, що постачається в комплекті з Вашим SSVA-PU-3, й обріжте змонтовані на кінцях проводів частину з’єднувача і клеми.

4. Протягніть проводи в отвір, призначений для встановлення інтерфейсного рознімного з`єднання для приєднання подавального механізму до інвертора и розташований на задній стінці корпусу апарата.

5. Встановіть інтерфейсне рознімне з`єднання з проводами для приєднання подавального механізму й закріпіть його за допомогою двох заклепок 3,2 × 10.

backview_arrows

!!! Зверніть увагу, що кожен контакт інтерфейсного рознімного з`єднання пронумерований. Це знадобиться Вам надалі.

6. Простягніть проводи від встановленого гнізда інтерфейсного рознімного з’єднання до передньої частини апарата й обріжте їх по довжині з зайвиною. Номер на контакті інтерфейсного рознімного з`єднання повинен збігатися з номером на платі, зазначеним на фото.

main_upview_resized_600_numbers

7. Припаяйте проводи як позначено на фото. Зверніть увагу, що провід «1» слід припаяти до того самого місця, де припаяна ніжка конденсатора, провід «2» — будь-де на доріжці, а провід «3» — до спеціального отвору на платі (поруч з перекладкою).

zoom_upview_resized_800_numbers

Якщо контакти інтерфейсного рознімного з`єднання змонтовані з дотриманням зазначеної нумерації, замикання контактів № 2 і № 3 вмикає «силу», зокрема і для режиму TIG (користування вентильним пальником).

8. Накладіть верхню кришку апарата і прикрутіть шурупами по периметру з обох боків.

9. Приєднайте кабель керування SSVA-PU-3 до встановленого центрального гнізда рознімного з`єднання, а силовий кабель — до відповідного гнізда рознімного з’єднання інвертора (обравши потрібну вам полярність). Кабель із затискачем «маса» також приєднайте до відповідного гнізда з’єднувача інвертора.

10. Приєднайте Ваш інвертор до мережі живлення. Увімкніть інвертор. На інверторі встановіть режим MAG і, обертаючи ручку регулятора, оберіть потрібну Вам напругу. На подавальному пристрої SSVA-PU-3 встановіть швидкість подавання дроту.